O paralizatorach

Rzeczy, które powinieneś wiedzieć o paralizatorach

Kupując paralizator, ważne jest zrozumienie mechaniki oraz zasady jego działania.

Paralizator zakłóca elektryczne impulsy ciała wysyłane z mózgu do kończyn i innych części ciała i pracę systemu elektrycznego, powodując jego tymczasowe wyłączenie.

Mózg jest zdezorientowany i na chwilę się zatrzymuje. Z powodu wszystkich zakłóceń mięśnie zaczynają bardzo ciężko pracować, próbując ustalić, co mają robić. To wymaga dużej ilości energii z organizmu poprzez obniżenie poziomu cukru we krwi i obezwładnienie atakującego przez krótki czas.

Paralizatory mają wewnętrzne transformatory zaprojektowane w celu zwiększenia napięcia i zmniejszenia natężenia prądu, które jest przekazywane do ciała. Oscylator jest zintegrowany z obwodami, które działają w celu wywołania pulsacji. Ładunek jest zbudowany z kondensatorem i elektrody są odpowiedzialne za dostarczenie ładunku.

To są jedyne elementy paralizatorów. Paralizatory są zdolne do wytwarzania napięcia w zakresie od 15 kV do 40 kV.

Paralizatory są również oceniane przez dźwięk decybeli elektrycznej, który może wynosić od 100 000 woltów do 20 milionów woltów, w porównaniu do rzeczywistego dźwięku emitowanego napięcia. Nie ma to związku z napięciem wyjściowym.

Paralizatory uzyskują moc zatrzymania z prądu, a nie z napięcia.

Tylko 4 mA do 9 miliamperów prądu są rzeczywiście wykorzystywane, dlatego nigdy nie ma długotrwałe skutki lub szkody wyrządzone w organizmie.

Wspaniałą rzech paralizatorów jest to, że kiedy prąd przepływa między elektrodami to jonizuje cząsteczki powietrza i powoduje iskrę, która jest widoczna i można również usłyszeć głośny szum przełączania, który jest bardzo zastraszające.

Widoczny znak iskrzących elektrod i dźwięk ogłuszenia zwykle wystarcza do ochrony osobistej.

Miej na uwadze, że na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów paralizatorów.

Jeśli chodzi o zakup paralizatora, liczy się natężenie prądu i jakość.

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.