Paralizator Securaptor Karang 9 milionów woltów

 

Securaptor Karang to pałka elektryczna dla profesjonalistów. Pałki elektryczne są głównie używane przez agencje bezpieczeństwa.

Dostępność Chwilowo niedostępne
zł449    
Marka Securaptor
Brand's website securaptor.cz/
Kategoria Oferta paralizatorów
Gwarancja żywotność
 

Securaptor Karang to pałka elektryczna dla profesjonalistów. Pałki elektryczne są głównie używane przez agencje bezpieczeństwa lub służby patrolowe, ale może go kupić każdy. To bardzo skuteczny środek obrony. Karang jest wielofunkcyjnym urządzeniem, ale przede wszystkim służy jako elektryczna pałka o niezwykle silnym napięciu 9 000 000 woltów. To ogromna siła, którą towarzyszą groźne dźwięki i błyski. To zagwarantuje ucieczkę wielu napastnikom.

Wielką zaletą tej pałki elektrycznej jest jej wytrzymałość. Klasyczne pałki są wykonane z tworzywa sztucznego, co często prowadzi do nieodwracalnych uszkodzeń. Firma Securaptor wyruszyła w innym kierunku i stworzyła swój produkt z aluminium lotniczego. Securaptor Karang służy również jako glassbreaker oraz broń, która zapewnia wystarczający odstęp od napastnika.

Securaptor Karang jest nie tylko niezawodnym partnerem dla ochroniarza, ale także dobrą latarką. Jej jasność jest ponadstandardowa dzięki diodom LED CREE. W razie potrzeby można napastnika dosłownie oślepić mocnym światłem.

Paralizator wyposażony jest w smycz na nadgarstek i metalowy klips do przymocowania do paska spodni. Sam uchwyt ma gumową powierzchnię, aby zapewnić maksymalny komfort i siłę chwytu. Przeciw niepożądanym wyładowaniom zapobiega podwójna ochrona.

Funkcje i specyfikacje
 

Długość: 43 cm
Szerokość: 4 cm (głowica), 3 cm (rączka)
Waga: 750 g
Materiał: Stop aluminium
Napięcie: 9 000 000 V
Zasilanie: Akumulator (w zestawie)
Klips do paska spodni: Tak

 Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia.
 
 
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.