Paralizator Securaptor Pago 5 milionów woltów

 

Zaskocz napastnika paralizatorem w kształcie latarki. Wytrzymała i lekka obudowa wygodnie mieści się w dłoni, a ponadto pełni tę samą funkcję, co inne lampy.

Dostępność Chwilowo niedostępne
zł199    
Marka Securaptor
Brand's website securaptor.cz/
Kategoria Oferta paralizatorów
Gwarancja 2 lata
 

Zaskocz napastnika paralizatorem w kształcie latarki. Wytrzymała i lekka obudowa wygodnie mieści się w dłoni, a ponadto pełni tę samą funkcję, co inne lampy. W razie potrzeby można jej użyć jako paralizatora, ponieważ z przodu są zintegrowane elektrody, co oferują masowe wyładowanie elektryczne o mocy pięciu milionów woltów. W skrajnych przypadkach może również służyć jako broń lub przedmiot uderzający do rozbicia szkła bez martwienia się o jego uszkodzenie.

Securaptor Pago oferuje użyteczne zabezpieczenie przed przypadkowym rozładowaniem. A jeśli nie chcesz trzymać go w dłoni, możesz go łatwo przymocować do paska z metalowym klipsem. Paralizator nadaje się do stosowania przeciwko zwierzętom. Zaletą jest w szczególności długość 24 centymetrów, która zapewnia wystarczającą odległość od atakującego. I dzięki temu może być wykorzystany jako improwizowana pałka, która z pewnością wystąpi przeciwko czworonożnemu agresorowi.

Funkcje i specyfikacje
 

Długość: 24 cm
Średnica: 5 cm (głowa), 3 cm (rączka)
Waga: 300 g
Materiał: aluminium
Napięcie: 5 000 000 V
Zasilanie: Wbudowany akumulator NiCd (ładowarka w zestawie)
Klips na pasek: TakEtui: Nie

Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia.
 
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.