Paralizator Securaptor Pico 3 miliony woltów

 

Elegancki i tajnie ukryty w latarce – to definicja paralizatora Securaptor Pico, najmniejszego produktu tego rodzaju na rynku.

Dostępność Chwilowo niedostępne
zł165    
Marka Securaptor
Brand's website securaptor.cz/
Kategoria Oferta paralizatorów
Gwarancja 2 lata
 

Elegancki i tajnie ukryty w latarce – to definicja paralizatora Securaptor Pico, najmniejszego produktu tego rodzaju na rynku. Wąskie ciało o długości trzech centymetrów i długości 16,5 centymetra wykonane jest z hartowanego aluminium o wysokiej wytrzymałości, dzięki czemu jest zdolnym pomocnikiem w walce wręcz. Ponadto niewidzialne elektrody mają imponującą wydajność 3 milionów woltów. To jest wystarczające do całkowitego paraliżu napastnika.

Podobnie jak w przypadku każdego dobrego paralizatora, znajdziesz tutaj również bezpiecznik. Ten zapobiega niechcianemu uruchomieniu, dzięki czemu nie musisz się martwić o ranienie siebie lub kogoś innego przez pomyłkę. Mimo, że Securaptor Pico jest przede wszystkim paralizatorem, możesz go również użyć jako latarki. Diody LED oświetlają nawet najciemniejszy kąt. Dodatkowo, nie musisz się martwić, że wymknie Ci się spod kontroli, ponieważ w zestawie znajduje się również nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni.

Funkcje i specyfikacje
 
Długość: 16,5 cm
Szerokość: 3,4 cm
Waga: 160 g
Materiał: Aluminium
Napięcie: 3 000 000 V
Moc: Wbudowany akumulator NiCd (w zestawie)
Kabura: Nylonowa kabura z mocowaniem do paska spodni
 
 
Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia.
 
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.