Paralizator Securaptor Teon 1.5 miliona woltów

 

Jest to mały paralizator mieszczący się w kieszeni, ponieważ jego rozmiar jest tylko nieznacznie większy od paczki papierosów i kształtem nawet jej przypomina.

Dostępność Chwilowo niedostępne
zł165    
Marka Securaptor
Brand's website securaptor.cz/
Kategoria Oferta paralizatorów
Gwarancja 2 lata
 

Potrzebujesz niezawodnego partnera w podróży? W tym przypadku kup sobie Securaptor Teon! Jest to mały paralizator mieszczący się w kieszeni, ponieważ jego rozmiar jest tylko nieznacznie większy od paczki papierosów i kształtem nawet jej przypomina. To niesamowite, ile wydajności firmie Securaptor udało się wycisnąć w tak małym urządzeniu. Paralozator ma napięcie 1,5 miliona woltów, co jest naprawdę rozsądnym ciosem, który paraliżuje każdego przeciwnika i daje ci czas na ucieczkę.

 Aby utrzymać ten paralizator na dłoni nawet w najbardziej napiętych momentach, jego powierzchnia jest gumowana. Przednia część ma także lampy LED, którą można, w razie potrzeby, oślepić atakującego albo użyć jako zwykłą latarkę. Ponadto, paralizator jest wyposażony w biezpecznik uniemożliwiający przypadkowe uruchomienie i również w nylonową kaburą z mocowaniem do paska spodni. Pralizator ma wbudowany akumulator.

Funkcje i specyfikacje
 
Długość: 10,3 cm
Szerokość: 5,2 cm
Waga: 115 g
Materiał: Tworzywo sztuczne
Napięcie: 1 500 000 V
Moc: wbudowany akumulator (w zestawie)
Kabura: Nylonowa kabura na pasek spodni
  
Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia.
 
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.