Paralizator Securaptor Tore 4 miliony woltów

 

Inspiracja służbowych urządzeń używane przez policję w USA jest na pierwszy rzut oka oczywista. Atrakcyjny wygląd produktu dostarczany jest przez wąski korpus o średnicy trzech centymetrów wykonany ze stopu aluminium.

Dostępność Chwilowo niedostępne
zł198    
Marka Securaptor
Brand's website securaptor.cz/
Kategoria Oferta paralizatorów
Gwarancja żywotność
 

Inspiracja służbowych urządzeń używane przez policję w USA jest na pierwszy rzut oka oczywista. Atrakcyjny wygląd produktu dostarczany jest przez wąski korpus o średnicy trzech centymetrów wykonany ze stopu aluminium. Oznacza to, że paralizator Securaptor Tore jest nie tylko przystojny, ale także bardzo odporny. Jej odporność przyczynia jednoczęściowy tył.

Na powierzchni baterii znajdują się ukryte elektrody, które mogą wytworzyć wyładowanie elektryczne o wartości 4 milionów woltów. Aby zapobiec niepożądanemu użyciu, dwustopniowy system bezpieczeństwa może sterować zasilaniem z akumulatora. W tym celu paralizator wyposażony jest w prosty przełącznik ON/OFF. Wypadnięciu z dłoni zapobiega smycz na nadgarstek.

Paralizator Securaptor Tore to nie tylko przydatne narzędzie obronne, ale także wysokiej jakości latarka. Dzięki źródłu światła CREE LED ma wysoką jasność, co czyni go doskonałym partnerem na każdą nocną wyprawę.

Funkcje i specyfikacje
 
Długość: 17 cm
Średnica: 3 cm
Waga: 165 g
Materiał: aluminium
Napięcie: 4 000 000 V
Zasilanie: wbudowany akumulator (w zestawie)
 
Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia.
 
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.