Paralizator UZI Thunderbolt 2 miliony woltów

 

Paralizator UZI Thunderbolt ™ oferuje wiele funkcji. Poza tym, że ma moc 2 milionów woltów, które mogą zatrzymać każdego atakującego, ma również latarkę LED z efektem stroboskopowym i głośną syreną alarmową

Dostępność Chwilowo niedostępne
zł399    
Marka UZI
Brand's website uzi.com/stun-guns
Kategoria Oferta paralizatorów
Gwarancja 3 lata
 
Paralizator UZI Thunderbolt ™ oferuje wiele funkcji. Poza tym, że ma moc 2 milionów woltów, które mogą zatrzymać każdego atakującego, ma również latarkę LED z efektem stroboskopowym i głośną syreną alarmową. Każda z nich posiada przydatną funkcję, która chroni Cię przed nieoczekiwanymi atakami. Piskliwa syrena i ostrzegawcze światło stroboskopowe przyciągają uwagę, podczas gdy światło LED może błyskać w oczach napastnika, powodując częściowy efekt oślepienia. Jeśli nie powstrzymają one atakującego, potężny 2 000 000 woltowy wstrząs elektryczny z pewnością zakończy ich agresję. Światło LED działa również do oświetlania swojej drogi w ciemności. Paralizator jest ladowałny z wbudowanym akumulatorem, który można ładować za pomocą zwykłego gniazdka. 
 
Etui nylonowe umożliwia łatwe przenoszenie na biodrze, smycz na nadgarstek uniemożliwia innym korzystanie z urządzenia.  Smycz jest podłączona do urządzenia poprzez wtyczkę. Jeśli wtyczka nie jest podłączona do urządzenia, funkcja paraliżująca nie zostanie aktywowana. Oznacza to, że jeśli dojdzie do wyrwania paralizatora z dłoni lub jego upuszczenia, napastnik nie może go wykorzystać przeciwko nam, ponieważ spust staje się nieaktywny. Paralizator jest wyposażony też w zawleczkę bezpieczeństwa, która zapobiega przypadkowemu włączeniu. 
 
Funkcje i specyfikacje
 
Zapewnia potężny 2 000 000 woltów prąd elektryczny
Sam widok i dźwięk elektryczności może odstraszyć napastników
Ma wbudowane światło LED
Awaryjna funkcja stroboskopowa
Używany i zaufany przez armię, tajne służby i siły specjalne
Urządzenie działa również jako alarm z syreną piskliwą
Zawleczka bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu włączeniu  
Smycz bezpieczeństwa zapobiega używaniu urządzenia przez inne osoby
Wbudowany akumulator
Rozmiary (cm): 12,5 x 5 x 3,1
Waga (g): 310
Uwaga: wtyczka bezpieczeństwa MUSI być podłączona, aby urządzenie działało
 
Wysyłając zamówienie zamawiający potwierdza fakt ukończenia 18-tego roku życia.
 
 
Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie.